EnglishTurkish

Hakkımızda

Nok Grup bünyesinde 2017 yılında kurulmuştur. 5000 m² kapalı alanda kurulan tesisimizde, otomotiv, savunma sanayi, beyaz eşya, lojistik, demir çelik, reklam, ambalaj, paketleme, kırtasiye, tarım & bahçe, inşaat & yapı gibi sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak adına faaliyete geçmiştir. Firmamız 2020 yılından itibaren 12.000 m² kapalı alana sahip yeni üretim tesisinde faaliyetlerine devam etmektedir. Başta otomotiv, savunma sanayi ve beyaz eşya sektörü olmak üzere farklı sektörlerdeki firmaların ürünlerinin sevkiyat, depolama ve montaj sürecinde hasar almasını engelleyen özel tasarımlı, seperatörler ve PP levhalar ile güçlendirilmiş COREX kasalar üretmekteyiz. Alanında uzman proje ekibimiz ile müşterinin ihtiyaçlarına göre yenilikçi ve inovatif tasarımlarımızla projelerine yardımcı olmayı ön planda tutmaktayız.

Müşterinin iş akışını ve üretim süreçlerini aksatmamak adına kesintisiz ve güvenilir teslimat sağlıyoruz. Üretimini ve satışını yapmakta olduğumuz Tekstil Seperatör, Eva Seperatör, PP Separatör, Eva-Sünger Uygulamalı Separatör, özel tasarım COREX kutular gibi ürünlerde firmalara özel yaptığımız tasarımlarla PP-Polipropilen plastik levha ve ambalaj ürünlerinde kısa sürede ciddi bir pazar payına ulaştık.

Firmamızda uzman ve dinamik kadromuz ile ileri teknolojiyi kullanarak yürüttüğümüz AR-GE faaliyetlerimiz, müşteri odaklı satış & pazarlama stratejilerimiz ile sektörün önde gelen firmalarından olmak her zaman önceliğimizdir.

Sorular

 1. 1
  Neden NOK PLASTİK ?

  • Kaliteli Ürün
  • Hızlı Teslimat
  • Rekabetçi Fiyatlar
  • Geniş Referans
  • Genç ve Dinamik Ekip
  • 12.000㎡ Fabrika Alanı
  • Tecrübeli ve Profesyonel Satış Ekibi
  • AR-GE ve Ürün Tasarımı
  • Yeni Model Oluşturma ve İnovatif Tasarım

 2. 2
  Hangi sektörlere hitap ediyorsunuz?

  Otomotiv, beyaz eşya , savunma sanayi sektörü olmak üzere farklı sektörlerdeki firmaların ürünlerinin sevkiyat, depolama ve montaj sürecinde hasar almasını engelleyen özel tasarımlı, seperatörler , PP levhalar ve PP levhalar ile güçlendirilmiş COREX kasalar gibi ambalaj ve paketleme çözümleri sunmaktayız.

 3. 3
  NOK PLASTİK ürünleri ve çeşitleri hakkında nasıl bilgi sahibi olabiliriz?

  Sitemizde bulunan güncel ürün kataloğumuzdan veya ürünler kategorisinden istediğiniz ürünün teknik özelliklerini orada paylaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Aşağıdaki formu doldurmanız durumunda satış ekibimizden müsait bir arkadaşımız en kısa zamanda size dönüş sağlanacaktır.

  CAPTCHA Resmi
 4. 4
  NOK PLASTİK ürünlerini nasıl temin edebiliriz ?

  Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için irtibat numaralarımız, mail adresimiz üzerinden veya aşağıdaki formu doldurarak irtibata geçebilirsiniz.

  CAPTCHA Resmi
 5. 5
  Sipariş vermemiz için gerekli minimum miktar nedir?

  Talep edilen ürünlerin stoklarımızda mevcut olmadığı durumlarda ürünün çeşidine, yapısına ve ölçülerine göre vb unsurlar minimum sipariş miktarlarının belirlenmesini sağlamaktadır.

 6. 6
  Teslimat Süreniz Nedir ?

  Termin süremiz üretim yoğunluğu, stok durumu ve sipariş adetine göre değişiklik göstermektedir. Stokta mevcut olmayan ürünlerin ortalama teslim süresi 7-15 gün arasındadır.

Misyon

Yenilikçi ve inovatif tasarımlarımızla; ihtiyaçlarınızı, kaliteli & ekonomik maliyet odaklı üretimlerimiz ile  projelerinize katma değer katıyoruz.

Vizyon

Uzman ve dinamik kadromuz ile ileri teknolojiyi kullanarak yürüttüğümüz AR-GE faaliyetlerimiz ile farklılık yaratarak, müşteri odaklı satış & pazarlama stratejilerimiz ile sektörün önde gelen firmalarından olmak.

Nok Plastik bir NOK GRUP Firmasıdır.