SSS - Nok Plastik

Sık Sorulan Sorular'ı sizler için listeledik.


Özel bir katalizör ile polimerleştirilerek üretilen, petrolün damıtılmasından türetilen hidrokarbon gazıdır. Polimerizasyon sırasında,birbiri üzerine bağlanan yüksek sayıda propilen molekülleri spiral zincir oluştururlar. Propilen moleküllerinin helezonik şekil almasıyla meydana gelen maddeye PP denir.

Minimum 2 MM ve maksimum 13 MM kalınlıklarında üretilmektedir.

Standart olarak minimum 350 GSM ve maksimum 3000 GSM yoğunluklarında üretilmektedir.

Maksimum 210 cm eninde üretilmektedir.

Maksimum 210 cm eninde levha veya rulo şeklinde üretilmektedir.

Dayanıklı olduğu kadar hafif olan polipropilenden ürettiğimiz oluklu plastik levhalar, çok geniş işlevsel bir yelpazeye sahiptir. Bu oluklu plakalara minimal kullanımdan ağır endüstriyel kullanımlara kadar birçok alanda endişe etmeden yer verebilirsiniz. Ürünlerimiz ambalaj, paketleme, otomotiv, inşaat lojistik , ilaç, perakende ve geri dönüşüm gibi tüm sanayi sektörlerinde kullanılmaktadır.

Darbeye, neme, vidalamaya karşı dayanıklıdır. Suya dayanıklılığı sayesinde temizlenebilir ve defalarca kullanılabilir.

Evet. CMYK dahil istenilen her görsel serigrafi veya dijital baskı teknikleri ile uygulanabilir.

Taleplerinizi info@nokplastik.com e-mail adresimize gönderebilir veya 0212-934 00 17 nolu telefonu arayarak iletebilirsiniz. Taleplerinize satış ekibimiz tarafından en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Evet. Dış mekan, direk güneş ışınları, UV dayanıklılığı üretim esnasında kullanılan yardımcı katkı malzemeleri ile sağlanabilmektedir. Bu gibi durumlarda sipariş görüşmelerinizin ilk aşamasında satış ekibimize bilgi vermeyi unutmayınız.

Evet. Anti-Statik özellik üretim esnasında kullanılan yardımcı katkı malzemeleri ile sağlanabilmektedir. Bu gibi durumlarda sipariş görüşmelerinizin ilk aşamasında satış ekibimize bilgi vermeyi unutmayınız.

PP levhaların veya PP'den üretilmiş ürünler, kırılmaya-darbeye müsait ürünlerin nakliyesinde separatör olarak, paketlemede, inşaat sektöründe, medikal ürünlerin taşınması / depolanmasında, arşiv / proje kutuları yapımında, otomative sektöründe, demir çelik sektöründe, tarım / bahçe uyguamalarında, reklam / tabela / stand yapımında ve ürünlere katma değer katılması istenilen durumlarda ambalaj olarak kullanılmaktadır.